Benzer Ürünler
 • Köpek Yatakları

  Konforda dünyanın bir numaralı markası olan La-Z-Boy şimdi de küçük dostunuzun rahatı için Cuddler yatağı üretti. Lüks jakar kumaştan üretilen bu yüksek yatağın dolgusu içerisinde bulunan ComfortCore hafızalı jel sünger ve ortopedik sünger hem köpeklerin baskı noktalarının ve eklemlerinin rahat etmesini, hem de yatağın kullanıma bağlı olarak düzleşmemesini ve her zaman pofuduk kalmasını sağlar. Yüksek kenarları ise ufaklığın kendisini güvende hissederek deliksiz bir uyku çekmesine yardımcı olur. 56 x 56 x 20cm ölçülerinde, 1.9kg ağırlığındadır. 

  80938
  ₺2.328,48 KDV Dahil
  ₺2.646,00 KDV Dahil
  %12 İndirim
  %12İndirim
  Ücretsiz Kargo
 • Köpek Yatakları

  Konforda dünyanın bir numaralı markası olan La-Z-Boy şimdi de küçük dostunuzun rahatı için Riley Ortopedik yatağı üretti. Lüks jakar kumaştan üretilen bu yatağın dolgusu içerisinde bulunan 5 katman ComfortCore hafızalı jel sünger ve ortopedik sünger hem köpeklerin baskı noktalarının ve eklemlerinin rahat etmesini, hem de yatağın kullanıma bağlı olarak düzleşmemesini ve her zaman pofuduk kalmasını sağlar. Yüksek kenarları ise ufaklığın kendisini güvende hissederek deliksiz bir uyku çekmesine yardımcı olur. 74 x 51 x 20cm ölçülerinde, 2kg ağırlığındadır. 

  80946
  ₺3.638,25 KDV Dahil
  ₺4.134,37 KDV Dahil
  %12 İndirim
  %12İndirim
  Ücretsiz Kargo
 • Köpek Yatakları

  Konforda dünyanın bir numaralı markası olan La-Z-Boy şimdi de küçük dostunuzun rahatı için Buddy Lounger yatağı üretti. Yumuşacık şönil kumaştan üretilen bu yatağın dolgusu içerisinde bulunan ComfortCore hafızalı jel sünger ve ortopedik sünger hem köpeklerin baskı noktalarının ve eklemlerinin rahat etmesini, hem de yatağın kullanıma bağlı olarak düzleşmemesini ve her zaman pofuduk kalmasını sağlar. Yüksek kenarları ise ufaklığın kendisini güvende hissederek deliksiz bir uyku çekmesine yardımcı olur. 92 x 84 x 31cm ölçülerinde, 5.2kg ağırlığındadır. 

  80947
  ₺3.880,80 KDV Dahil
  ₺4.410,00 KDV Dahil
  %12 İndirim
  %12İndirim
  Ücretsiz Kargo
 • Köpek Yatakları
  Chuck it! Seyahat Yastığı hareket halindeyken, misafirlikte, parka veya kampa gittiğinizde köpeğinizin evinde gibi rahat etmesini sağlayacak en rahat ve şık çözümdür. Chuck it! yatağın bir yüzü konfor için yumuşak polyesterden, diğer tarafı ise yırtılmaması için ekstra dayanıklı kapitone kumaştan üretilmiştir ve içi yumuşak dolgu malzemesi ile doldurulmuştur. Kolayca taşınabilmesi için özel torbası ile birlikte gelmektedir. 
  10400
  ₺1.309,77 KDV Dahil
  ₺1.488,37 KDV Dahil
  %12 İndirim
  %12İndirim
  Ücretsiz Kargo
SÜNGER YATAK K.YEŞİL
SÜNGER YATAK K.YEŞİL

SÜNGER YATAK K.YEŞİL (LPS-112-10)

0,00
* Lepus yatak, kedi ve köpeklerin kullanımına uygundur.
* Renkli döşemelik kumaş ile kaplanmıştır. Kedi veya köpeğiniz için kendisine ait konforlu bir alan oluşturur.
 * Lepus yatağın dışı döşemelik, içi ise yumuşacık peluş kumaştan yapılmıştır.
* Yatağın dik durmasını sağlayan ve deforme olmasını önleyen sünger 3 cm kalınlığındadır.
* Lepus yatağın minderi, kedi ve köpeklerin konforu düşünülerek peluş kumaş ile kaplanmıştır, içi ise boncuk silikon dolguludur.
* Minder istendiğinde çıkarılarak yataktan bağımsız olarak kullanılabilir.
Çap (cm) Yükseklik (cm) Ağırlık (gr)                                                                                      
50 17 575